image
imageimage
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless
Saunum Luxury Stainless

Saunum Luxury Stainless

10087.00€
Kā nopirkt
PVN iekļauts cenā

Saunum Luxury Stainless

Stainless 13,2kW, 16,6kW and 19,8kW
10087.00€
Kā nopirkt

Saunum Luxury ir unikālā pirtskrāsns ar integrēto gaisa klimatisko sistēmu, ar elegantu izskatu un īpaši lielu akmens grozu, kas izstrādāts, lai uzlabotu mikroklimatu lielās pirts telpās. Universālā konstrukcija ļauj novietot pirtskrāsni gan pie sienas, gan pirts stūrī. Liels sildelementu skaits nodrošina ātrāku pirts uzkarsēšanu un to ilgāku kalpošanas laiku. Lielais akmeņu apjoms un patentētā gaisa sajaukšanas sistēma nodrošina izcilu, maigu un ilgstošu tvaiku, kas tiek vienmērīgi izplatīts saunas telpā un sagādā negaidītu patīkamu relaksējošu baudījumu, patīkamu un relaksējošu atmosfēru, nodrošina nepārspējamu tvaika kvalitāti, ko raksturo maigums un ilga iedarbība.
Saunum Luxury, kas izgatavots no matēta tērauda vai antracīta pelēkā tērauda, ​​būs īsts dārgakmens gan mājās, gan publiskajā pirtī. Ar Saunum Leil vadības iekārtu ir ļoti vienkārši vadīt pirtskrāsns un klimata kontroles sistēmu - jūs varat uzsildīt pirti un regulēt klimatu tikai ar dažiem klikšķiem, tieši no skārienekrāna vai no savas viedierīces.

Saunum Luxury nodrošina unikālu tvaika baudījumu un relaksējošu "pieci vienā" mājas spa risinājumu. Ar Saunum ierīci radītais tvaiks ir maigāks, turklāt sajaukumā ar skābekļa pilno gaisu atvieglo elpošanu. Liet ūdeni uz akmeņiem var biežāk – tas ļauj radīt vairāk tvaika, padarot saunas gaisu mitrāku un nodrošinot intensīvāku svīšanu visā ķermenī un rada negaidīti patīkamu komforta sajūtu pirts apmeklēšanas laikā. Saunā var uzturēties ilgāk, tas nerada nogurumu un pēc apmeklējuma nav nespēka sajūtas vai galvassāpju. Baudiet maigu tvaika saunu, ar sāls joniem bagātinātu saunu, mitru, ar tvaiku piesātinātu saunu, "Sanarium" tipa saunu vai aromātisko saunu.

Ar patentētu gaisa bagātināšanas ar sāls joniem metodi, sāls joni no saunas klimata ierīcē ievietotajām Himalaju sāls lodītēm tiek iejaukti cirkulējošajā gaisā, un ātri nonāk uz ādas un elpceļos.

Aromāta sistēma, kas sajauc saunas aromātiskās eļļas ar tvaiku, sagādā vēl relaksējošāku saunas baudījumu. Tā ir veselīga alternatīva aromātiskās eļļas dedzināšanai uz krāsns akmeņiem.

Saunum Professional pārvērš pirti par relaksējošo "pieci vienā" mājas spa un rada pārsteidzošu komforta sajūtu.

Parametri:

Elektriskās krāsns jauda: 13,2kW, 16,6kW un 19,8kW
Ieteicamais saunas tilpums: 14–28 m³
Krāsns akmeņu svars: 120 kg
Akmeņu izmērs: 5-10 cm
Augstums: 2050-2350 mm
Dziļums: 600 mm
Platums: 850 mm
Gaisa cirkulācijas ātrumi: 3
Svars: 92 kg
Drošs attālums no pirtskrāsns: 250 mm no priekšpuses un 250 mm no sāniem

Komplektā ietilpst:

  • elektriskā pirtskrāsns ar ierīci, kas rada īpašu iekštelpu klimatu
  • elektriskie sildelementi
  • Himalaju sāls lodītes

Komplektā neietilpst:

  • vadības pults
  • pirtskrāsns akmeņi
  • vides temperatūrai atbilstošs strāvas barības kabelis
  • ir nepieciešams

Tehniskā dokumentācija:

Saistītie produkti: