image
imageimage

Kas ir saunas klimata kontrole ?
Izcili patīkama un relaksējoša sauna!

SAUNUM klimata kontroles ierīce un elektriskās pirtskrāsnis ar SAUNUM klimata kontroli ir inovācija, kurai nav analogu – tā ir patentēta tehnoloģija "air-mixing system", kas vienmērīgi sadala temperatūru un mitrumu visā saunas telpā. Augšējie un apakšējie gaisa slāņi sajaucas un vienlaikus tiek bagātināti ar sāls joniem.

SAUNUM klimata kontrole ir gan atsevišķa ierīce, kuru var izmantot jebkuras jau esošas pirts telpas modernizēšanai (Base sērija), gan arī elektriskajās pirtskrāsnīs integrētas versijas (Primary, Premium, Professional sērijas).


Rezultātā tiek radīta veselīga, patīkama vide, kurai ir vairākas priekšrocības:

- Tiek novērsts ādu svilinošā, pārkarsētā tvaika efekts un nerodas skābekļa trūkuma sajūta galvas līmenī.

Šīs nepatīkamās sajūtas bieži izraisa nogurumu un var radīt galvassāpes.
Vienmērīga temperatūra ļauj ilgāk un patīkamāk baudīt pat vismazāko saunu.

Tieši nevienmērīga telpas uzsilšana visā tās augstumā ir galvenā problēma mūsdienu saunās, kurās gaisa temperatūra svārstās no 30–40 grādiem pie grīdas līdz pat 90–120 grādiem tuvu griestiem.

/SAUNUM iekārtu darbības principu aizsargā patents/- Ādas poru vienmērīga atvēršanās visā ķermenī ļauj panākt labāku atveseļojošu efektu – paātrinās vielmaiņa un pastiprinās veselīga svīšana.


- Elpot ir vieglāk, jo skābeklis tiek vienmērīgi sadalīts pa visu saunu


Sāls joni

- Sāls joni labvēlīgi iedarbojas ne tikai uz augšējiem elpceļiem, tie iekļūst arī dziļāk – līdz pat plaušu alveolām – un rada slaveno atveseļojošo sāls alu efektu.

Sāls joni arī attīra gaisu, mazina fizisko diskomfortu, labvēlīgi ietekmē ādu un veicina dziļu veselīgu miegu.

/SAUNUM metodei pirts gaisa piesātināšanā ar sāls joniem piešķirts patents/

- Tā kā sauna iesilst vienmērīgi, tiek taupīta elektroenerģija.

Jūs varat papildināt jebkuru saunu, kas jau darbojas, ar SAUNUM klimata kontroles iekārtu vai iegādāties jaunu pirtskrāsni, kas aprīkota ar SAUNUM klimata kontroli.

Skandināvu minimālisma tradīcijās ieturētais SAUNUM dizains un konstrukcija nāk komplektā ar tehnoloģiju, kas sniedz maksimālu relaksāciju, patiesu komfortu un sekmē veselības uzlabošanos.
Inovatīvu tehnoloģiju izmantošana SAUNUM klimata kontrolē nodrošina visiem pirts cienītājiem ne tikai patīkamas sajūtas pēc saunas apmeklējuma, bet arī prieku un izcilu baudu, pavadot tajā laiku.

SAUNUM – kā darbojas tehnoloģijaVairāk par to, kā un kādam nolūkam tas tika radīts, šeit: