image
imageimage
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil

Saunum AutoLeil

726.00€
Kā nopirkt
PVN iekļauts cenā

Saunum AutoLeil

Automātiska mitruma kontroles sistēma
726.00€
Kā nopirkt

Automātiska mitruma kontrole pirtī!

Labā pirtī mitrums ir tikpat svarīgs kā temperatūra. Saunum AutoLeil ir aksesuārs pirtskrāsnīm, kas automātiski izsmidzinz ūdeni uz akmeņiem un ļauj vienkārši regulēt pirts mitrumu.
Saunum AutoLeil ir paredzēts Saunum sildītājiem, un to vada Saunum Leil kontrolleris. Saunum Leil vadības panelī varat iepriekš iestatīt 3 dažādus tvaika veidus un aktivizēt automātisko tvaika vadības funkciju.

AutoLeil var noregulēt tā, lai vēlamais mitrums būtu sasniegts jau ieejot pirtī. Kad pirts telpa ir uzkarsēta līdz vēlamajai temperatūrai, AutoLeil nodrošina ūdens padevi uz akmeņiem atbilstoši uzstādītajiem parametriem.
AutoLeil ir arī poga ar LED gaismu manuālai ūdens smidzinžšanas kontrolei. Šo pogu var izmantot arī, lai ieslēgtu vai izslēgtu automātisko ūdens padevi, neizejot no pirts telpas. Ūdens kontroles cikls ir iestatīts uz 30 minūtēm. To var mainīt līdz 12 stundām, kas ir piemērots publiskām pirtīm.
Ūdeni var pieslēgt no sadzīves ūdens apgādes tīkla (līdz 4 bar).

Parametri:

Automātiska vai manuāla mitruma kontrole pirtī

Automātiskais mitruma kontroles režīms ļauj iestatīt pirts telpas temperatūru (40-100 °C) un relatīvo mitrumu (10-60% atkarībā no temperatūras). Šajā režīmā nevar iestatīt automātiskās dozēšanas biežumu vai ūdens daudzuma padevi.
Manuālās vadības režīmā var iestatīt pirts telpas temperatūru (40-100 °C), ūdens padeves daudzumu (vārsta atvēršanas laiks 0,3-4 sekundes) un ūdens padeves intervālu (1-10 min). Šajā režīmā nevar iestatīt noteiktu mitruma līmeni.

Tehniskā dokumentācija:

Saistītie produkti: