image
imageimage
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil
Saunum AutoLeil

Saunum AutoLeil

880.00€
Kā nopirkt
PVN iekļauts cenā

Saunum AutoLeil

Automātiska mitruma kontroles sistēma
880.00€
Kā nopirkt

Automātiska mitruma kontrole pirtī!

Labā pirtī mitrums ir tikpat svarīgs kā temperatūra. Saunum AutoLeil ir aksesuārs pirtskrāsnīm, kas automātiski izsmidzina ūdeni uz akmeņiem un ļauj vienkārši regulēt pirts mitrumu.
Saunum AutoLeil ir paredzēts darbam kopā ar Saunum Leil kontrolieriem, piemēram ar SAUNUM LEIL Wi-Fi vai analoģiskiem. Saunum Leil vadības panelī varat iepriekš iestatīt 3 dažādus tvaika veidus un aktivizēt automātisko tvaika vadības funkciju.

AutoLeil var noregulēt tā, lai vēlamais mitrums būtu sasniegts jau ieejot pirtī. Kad pirts telpa ir uzkarsēta līdz vēlamajai temperatūrai, AutoLeil nodrošina ūdens padevi uz akmeņiem atbilstoši uzstādītajiem parametriem.
AutoLeil ir arī poga ar LED gaismu manuālai ūdens smidzināšanas kontrolei. Šo pogu var izmantot arī, lai ieslēgtu vai izslēgtu automātisko ūdens padevi, neizejot no pirts telpas. Ūdens kontroles cikls ir iestatīts uz 30 minūtēm. To var mainīt līdz 12 stundām, kas ir piemērots publiskām pirtīm.
Ūdeni var pieslēgt no sadzīves ūdens apgādes tīkla (līdz 4 bar).

Parametri:

Automātiska vai manuāla mitruma kontrole pirtī

Automātiskais mitruma kontroles režīms ļauj iestatīt pirts telpas temperatūru (40-100 °C) un relatīvo mitrumu (10-60% atkarībā no temperatūras). Šajā režīmā nevar iestatīt automātiskās dozēšanas biežumu vai ūdens daudzuma padevi.
Manuālās vadības režīmā var iestatīt pirts telpas temperatūru (40-100 °C), ūdens padeves daudzumu (vārsta atvēršanas laiks 0,3-4 sekundes) un ūdens padeves intervālu (1-10 min). Šajā režīmā nevar iestatīt noteiktu mitruma līmeni.

Komplektā ietilpst:

  • vadības bloks (kontrolieris) ar elektrisko ūdens vārstu
  • mitruma sensors ar 4 m. kabeli
  • smidzināšanas sprausla ar cauruļu savienotājelementiem
  • no koka izgatavota poga ar LED gaismu ūdens smidzināšanai ar 4 m. kabeli

Tehniskā dokumentācija: