image
imageimage
Saunum PRO EXPERIENCE, Black, 12kW/15kW*
Saunum PRO EXPERIENCE, Black, 12kW/15kW*

Saunum PRO EXPERIENCE, Black, 12kW/15kW*

3372.00€
Kā nopirkt
PVN iekļauts cenā

Saunum PRO EXPERIENCE, Black, 12kW/15kW*

12kW, 15kW*
3372.00€
Kā nopirkt

Saunum Pro Experience ir pirtskrāsns lielām privātām un sabiedriskām pirtīm ar intensīvu izmantošanu.

Saunum Pro Experience ir elektriskā pirtskrāsns ar integrēto klimata ierīci, elegantu dizainu un lielu akmeņu grozu, kas izstrādāts patīkamākam saunas baudījumam plašākās telpās. Liels sildelementu skaits nodrošina ātrāku pirts uzkarsēšanu un to ilgāku kalpošanas laiku. Lielais akmeņu tilpums un patentētā gaisa jaukšanas sistēma nodrošina izcilu, maigu un ilgstošu tvaiku, kas tiek vienmērīgi izplatīts saunas telpā un sagādā negaidītu patīkamu relaksējošu baudījumu.


Mūsu iekārta nodrošina unikālu tvaika baudījumu un relaksējošu "pieci vienā" mājas spa risinājumu. Ar Saunum ierīci radītais tvaiks ir maigāks, turklāt sajaukumā ar skābekļa pilno gaisu atvieglo elpošanu. Liet ūdeni uz akmeņiem var biežāk – tas ļauj radīt vairāk tvaika, padarot saunas gaisu mitrāku un nodrošinot intensīvāku svīšanu visā ķermenī un rada negaidīti patīkamu komforta sajūtu pirts apmeklēšanas laikā. Saunā var uzturēties ilgāk, tas nerada nogurumu un pēc apmeklējuma nav nespēka sajūtas vai galvassāpju. 

Baudiet maigu tvaika saunu, ar sāls joniem bagātinātu saunu, mitru, ar tvaiku piesātinātu saunu, "Sanarium" tipa saunu vai aromātisko saunu. 


Kā darbojas Saunum klimatiskā iekārta?

Saunum patentētā gaisa sajaukšanas sistēma savāc karsto tvaiku, kas krājas zem saunas telpas griestiem, sajauc to ar vēsāko gaisu, kas atrodas pie grīdas, un vienmērīgi sadala maigo tvaika maisījumu atpakaļ telpā. Tas nodrošina vienmērīgāku tvaika temperatūru, un ar skābekli bagātinātais tvaiks atvieglo elpošanu. Liet ūdeni uz akmeņiem var biežāk – tas ļauj radīt vairāk tvaika, padarot saunas gaisu mitrāku un nodrošinot intensīvāku svīšanu visā ķermenī.


Ar patentētu gaisa bagātināšanas ar sāls joniem metodi, sāls joni no saunas klimata ierīcē ievietotajām Himalaju sāls lodītēm tiek iejaukti cirkulējošajā gaisā un ātri nonāk uz ādas un elpceļos. 


Aromāta sistēma, kas sajauc saunas aromātiskās eļļas ar tvaiku, sagādā vēl relaksējošāku saunas baudījumu. Tā ir veselīga alternatīva aromātiskās eļļas dedzināšanai uz krāsns akmeņiem. 


Saunum Professional pārvērš pirti par relaksējošo "pieci vienā" mājas spa un rada pārsteidzošu komforta sajūtu. 

Parametri:

Elektriskās krāsns jauda: 12 kW / 15 kW
Ieteicamais saunas tilpums: 10–14 m³ / 14–22m³
Griestu augstums: 1900-2400 mm
Krāsns akmeņu svars: 105-120 kg
Akmeņu izmērs: 5–10 cm
Augstums: 1800-2400 mm
Dziļums: 455 mm
Platums: 470 mm
Gaisa cirkulācijas ātrumi: 3
Svars: 48,5 kg
Drošs attālums no pirtskrāsns: 50 mm no priekšpuses un 50 mm no sāniem

Komplektā ietilpst:

  • elektriskā pirtskrāsns ar iekārtu īpaša iekštelpu klimata radīšanai
  • nerūsējošā tērauda elektriskie sildelementi
  • Himalajas sāls lodītes

Komplektā neietilpst:

  • vadības pults
  • pirtskrāsns akmeņi
  • vides temperatūrai atbilstošs strāvas barības kabelis
  • * 15 kW versijai ir nepieciešams

Tehniskā dokumentācija:

Saistītie produkti: