image
imageimage
Akcija spēkā kamēr prece ir noliktavā! Preču daudzums ierobežots.
Vairāk
Akcija spēkā kamēr prece ir noliktavā! Preču daudzums ierobežots.
Vairāk
image

Kādēļ?

Unikālā patentētā SAUNUM tehnoloģija izlīdzina temperatūras atšķirības saunas telpā, sajaucot karstā un aukstā gaisa slāņus, tādējādi nodrošinot patīkamāku un veselīgāku saunas apmeklējumu. Kā mēs to panācām?
Sāls joni attīra gaisu, mazina fizisko diskomfortu, labvēlīgi ietekmē ādu un elpceļus, kā arī veicina dziļu, veselīgu miegu.

Atsauksmes

image
Andress, Viimsi SPA pirtnieks
Apmeklētāji saunā pavada vairāk laika nekā pirms renovācijas, jo tvaiks tagad ir patīkami maigs un saunas apmeklējumu var baudīt ilgāk. Pirts telpā ir uzlabots ne tikai interjers, bet arī mikroklimats. Mēs uzstādījām Saunum Professional – elektrisko pirtskrāsni ar iekšējo klimata kontroli.
image
Hillevi, privāta sauna
Mēs uzstādījām mūsu mājas skaistajā malkas saunā atsevišķu klimata kontroles iekārtu Saunum Base Solution ar apgaismojumu – tagad tvaiks turas ilgāk, tas ir maigāks un pēc saunas baudīšanas iestājas patīkama labsajūta.
image
Katrīna un Robins, privāta sauna
Atrodiet attēlā saunas ierīci! Mēs to paslēpām zem lāvas. Pirts telpā mēs uzstādījām Saunum Base S Solution – tā ir iebūvējama versija. Mēs iesakām uzstādīt istabas klimata kontroles ierīci pēc iespējas tuvāk sildītājam.
image
Korporatīvā sauna
Arī uzņēmumiem ir saunas ar inovatīviem risinājumiem. Pēc saspringtas darba nedēļas, pirms brīvdienām, mēs ar komandu apkopojam paveikto un pavadām laiku relaksējošā atmosfērā. Jaunajā pirts telpā uzstādīta Saunum Premium Set – elektriskā pirtskrāsns ar iekšējo klimata kontroli. Griesti saunā ir augstāki nekā parasti, bet viss strādā kā nākas!
image
Rasmuss, privāta sauna
Klients ļoti vēlējās Saunum Base Solution ierīci, bet nebija drošs, vai pietiks vietas klimata kontroles uzstādīšanai. Mēs palūdzām klientu atsūtīt pirts telpas rasējumus, visu apsvērām un atradām piemērotu risinājumu. Ja Jums ir kādas šaubas, atsūtiet mums plānu, un mēs palīdzēsim Jums atrast risinājumu.
image
Arvo, privāta sauna
“Tas bija labākais pirts gars, kādu esmu baudījis!” Saunum Professional ar stūra sildītāju no vara un 12 kW jaudu ir lielisks piemērs tam, ka saunā, kurā izmantota elektriskā pirtskrāsns ar klimata kontroli, nav jābūvē “daudzstāvu” lāvas – pilnīgi pietiek ar zemu lāviņu.